تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

زمان استارت لیگ یک مشخص شد

  زمان استارت لیگ یک مشخص شد

  فریبزر محمود زاده مسئول برگزاری لیگ یک کشور در این باره گفت: در تقویم پیشنهادی 18 مرداد برای شروع بازی های این فصل در نظر گرفته شده است. و برای فصل آتی تعداد تیم ها را به 16 تیم کاهش داد.ir" target="_blank"> از علاقمندی های شخصی من هم هست منتهی در فصل آتی این امر امکان پذیر نیست.ir" target="_blank"> است که این به شرایط مالی باشگاه ها کمک خواهد کرد. به اعتقاد من لیگ یک ظرفیت این را دارد که تبلیغات محیطی خود را واگذار کند از این محل کسب درآمد داشته باشد تلاش هستیم در فرصت باقی مانده ما هدایت تیم ها به سمت است 11 اردیبهشت 96 بازی ها به پایان برسد و تعطیلات نیم فصل هم حد فاصل 2 و تا شروع بازی ها تیم ها را مجاب به بهبود امکانات سخت افزاری به خصوص چمن استادیوم ها نمائیم و تا 29 دی خواهد بود.

  محمود زاده در خصوص 16 تیمی شدن بازی های لیگ یک گفت: این یکی از دیگر اولویت ها با توجه به حضور 18 تیم در لیک یک از آنجایی که این فصل 5 تیم به دسته دوم سقوط کردند از محل درآمدها به دسته اول اختصاص یافت که بر این اساس تیم های دسته اولی ورودیه بازی ها را در فصل گذشته پرداخت نکردند.

  .ir" target="_blank"> و اینکه دو تیم بیشتر و سه تیم انتهای جدول هم لیگ دویی می شوند.

  مسئول برگزاری لیگ یک کشور در خصوص اولویت های در نظر گرفته برای بازی های فصل آتی گفت: در از لیگ برتر در لیگ یک بازی می کنند سهمیه صعود به سه تیم افزایش یابد یا دست کم 2. در این باره اعضای هئیت رئیسه سازمان لیگ برتر تصمیم گیری خواهند کرد.ir" target="_blank"> تا کیفیت بازی ها بهبود یابد.ir" target="_blank"> و تیم ها فشار زیادی را متحمل شدند نمی شود این کار را تکرار کرد و سوی جذب اسپانسر و حتما اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر به این مهم توجه خواهند داشت
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 7 خرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187419
 • بازدید امروز :294009
 • بازدید داخلی :13032
 • کاربران حاضر :207
 • رباتهای جستجوگر:91
 • همه حاضرین :298

تگ های برتر امروز

تگ های برتر